OCT 29

Dostępność porad prawnych
Opublikowany przez: Monika | Tagi: kancelaria, adwokat, prawo, prawnik | Data: 2016-09-20

Wysoki wskaźnik biurokracji i niejasności przepisów w Polsce skutecznie utrudnia "manewrowanie" w ich gąszczu.

Przeciętni obywatele zwykle nawet nie wiedzą do czego i w jakiej sytuacji, mają prawo.

Powszechnie panuje przekonanie, że prawnicy są drodzy i normalnie zarabiający ludzie nie mogą sobie na taką usługę pozwolić. Zdecydowana większość próbuje sama rozwiązywać swoje kłopoty prawne, a wątpliwości rozwiewać w internecie. Na szczęście wspomniane przekonanie jest całkowicie nieprawdziwe i niezgodne z rzeczywistym stanem rzeczy.


Będąc pewnym swojej racji nie można się wahać przy zatrudnianiu adwokata - po wygraniu sprawy koszt pokryje strona przeciwna. Należy również wziąć pod uwagę, że w przypadku problemów prawnych, każdy może udać się również po porady prawne adwokata, który dokładnie poinstruuje osobę zainteresowaną w jej prawach i możliwościach w danej sprawie. Adwokat z Piły to fachowiec, który oferuje swoją pomoc w uzyskaniu odszkodowania i wielu innych codziennych "zagmatwanych" biurokratycznie sprawach. Z uwagi na niewielką dostępność adwokata w Złotowie i Wałczu mecenas obsługuje w Pile również klientów z tych miast. Sprawa o odszkodowanie z polisy OC sprawcy kolizji drogowej nie musi być męczarnią i dociekaniem swoich praw - po pomoc wystarczy udać się do adwokata.


Świadomość dostępności usług prawnych wciąż jest w Polsce bardzo niska - co w zestawieniu ze stale rosnącą biurokracją, nie wróży naszemu społeczeństwu za dobrze. Oprócz prawników są jeszcze o wiele mniej kosztowni adwokaci, których porady mogą uwolnić każdego człowieka od "nawału" obowiązujących przepisów. Warto zgłaszać się po pomoc do profesjonalistów, którzy wiedzą co robią, a internetowe porady niewiadomego pochodzenia zostawić samym sobie.

Zobacz to na zdjęciach:

kancelaria

adwokat

prawo

prawnik

Kancelaria Adwokacka Piotr Waśko
Adwokat w Pile, Złotowie i Wałczu
al. Powstańców Wielkopolskich 1B/3
64-920 Piła

http://kancelaria-wasko.pl

Twój komentarz